Gratis gereedschap bij sets
Professionele klantenservice
Gratis legplan bij complete systemen
Vloerverwarming direct van de fabriek
De kunststof professional verdeler is modulair opgebouwd en voorzien van een energiezuinige pomp, thermo/manometer, inregelbare flowmeters en geïntegreerde ventielen (waarop actuators geplaatst kunnen worden).
Deze verdeler is geschikt voor hoogtemperatuursystemen en is voorzien van een maximaalbeveiliging om te voorkomen dat te heet water de vloer in wordt gelaten. Verder is de verdeler voorzien van inregelbare flowmeters waarmee de doorstroom van water per groep ingeregeld kan worden.
Deze kunststof verdeler is standaard uitgerust met een energiezuinige Grundfos ALPHA2 L pomp. Deze pomp is hydraulisch neutraal en zal daardoor geen (negatieve) invloed hebben op de pomp van de CV-ketel of andere primaire warmtebron van uw CV-systeem.
Een andere unieke eigenschap van deze verdeler is de mogelijkheid om deze volledig naar wens te laten assembleren. Zo kunt u ervoor kiezen om de pomp links of rechts te laten plaatsen en de primaire aansluitingen (aanvoer en retour) kunnen zowel aan de onderzijde als aan de bovenzijde gezet worden.
Ook is het mogelijk om de verdeler tegen een meerprijs te laten uitrusten met een automatische ontluchter (standaard is deze voorzien van een handmatige ontluchter).
Let op
Euroconus-aansluitkoppelingen zijn niet inbegrepen. Selecteer het juiste aantal (twee per groep) en voeg deze toe aan uw bestelling.
Op het casco van de kunststof kokers heeft u een garantie van 10 jaar en op pomp en appendages een garantie van 2 jaar.
Hoogwaardige kunststof verdeler met circulatiepomp en flow-meters inbegrepen;
groepen | lengte (mm) | hoogte (mm) | diepte (mm) |
1 groep | 395 | 200 | 170 |
2 groepen | 450 | 200 | 170 |
3 groepen | 505 | 200 | 170 |
4 groepen | 560 | 200 | 170 |
5 groepen | 615 | 200 | 170 |
6 groepen | 670 | 200 | 170 |
7 groepen | 725 | 200 | 170 |
8 groepen | 780 | 200 | 170 |
9 groepen | 835 | 200 | 170 |
10 groepen | 890 | 200 | 170 |
11 groepen | 945 | 200 | 170 |
12 groepen | 990 | 200 | 170 |
A. B. C. D. E. F. G. H. I. J. K. |
= = = = = = = = = = = |
Grundfos ALPHA2 L-circulatiepomp aanvoer met thermostaatknop inregelbare flowmeter thermostatische afsluiter met M30 draad retour met kogelafsluiter thermo/manometer waarop de vloertemperatuur kan worden afgelezen beveiligingsthermostaat (maximaalbeveiliging in aansluitsnoer pomp) dompelbuis (voor de afstandsvoeler van de thermostaatknop) aanvoer vloerverwarmingsbuizen (voorkant) retour vloerverwarmingsbuizen (achterkant) vulnippel |
*) Let op ; recente modellen kunnen kleine afwijkingen hebben